Aktualności

Aplikacja mobilna Szlaku Orlich Gniazd
2013-09-20

Szanowni Państwo. Przy współpracy ze Związkiem Gmin Jurajskich została przygotowana aplikacja mobilna Szlaku Orlich Gniazd. W aplikacji znajduje się między innymi opis zamku w Olsztynie wraz ze wskazówkami dojazdu i wysokiej jakości zdjęciami.

 

Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. Zapraszamy na stronę http://www.berrysoft.pl/portfolio/szlak_orlich_gniazd/ , na której można znaleźć więcej informacji oraz zobaczyć jak aplikacja się prezentuje. Liczymy na Państwa pomoc w promocji aplikacji poprzez stronę internetową oraz Facebook. W przypadku jeżeli byliby Państwo zainteresowani promocją aplikacji jak i samego regionu, to poniżej znajdują się odnośniki do promocyjnych obrazów, które mogą być przydatne przy reklamowaniu na Państwa stronach. http://berrysoft.pl/images/szlak_orlich_gniazd/button.jpg http://berrysoft.pl/images/szlak_orlich_gniazd/windows_phone_windows_8_screen.png

 

Prosimy o linkowanie do strony: http://www.berrysoft.pl/portfolio/szlak_orlich_gniazd/

 

Zapraszam do ściągania aplikacji oraz proszę o Państwa opinię na temat samej aplikacji. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Szymon Knop

+48 696 261 255

szymon.knop@berrysoft.pl

berrysoft.pl« wróæ

         © 2017 Zamek Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone. statystyka
Realizacja: ERMATGROUP