plWspólnota Gruntowa w Olsztynie      tel.: 734-995-161; 607-092-267 ul. Kühna 20, 42-256 Olsztyn
Fundacja Wspólnoty Gruntowej w Olsztynie

Aktualności

Nagroda dla Juromanii – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej

Zarząd Fundacji Wspólnoty Gruntowej wsi Olsztyn z wielką satysfakcją informuję, że jednym z Najlepszych Produktów Turystycznych, który otrzymał Certyfikat POT została Juromania – Święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Internauci w głosowaniu, które odbyło się za pośrednictwem Narodowego Portalu Turystycznego, za najlepszy produkt uznali Juromanię – Święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Już po raz osiemnasty zostały przyznane Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej – najważniejsze nagrody w branży turystycznej. POT podczas uroczystej gali w Warszawie wyróżniła 14 produktów turystycznych.
Złoty Certyfikat 2021, czyli „turystycznego Oscara” otrzymało Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis.
Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej to szczególny projekt wyłaniający najlepsze produkty turystyczne oraz rekomendujący je turystom z kraju i z zagranicy. Jest stałym elementem promocji Polski jako państwa atrakcyjnego turystycznie.
Certyfikaty POT są przyznawane przez Kapitułę powołaną przez Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. W jej skład wchodzą wybitni eksperci z zakresu turystyki, marketingu, budowy i promocji produktów turystycznych,  a także przedstawiciele środowisk akademickich oraz mediów.
Dziękujemy wszystkim osobom, które głosowały na Juromanię – Święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Zarząd Fundacji Wspólnoty Gruntowej wsi Olsztyn
źródło: www.pot.gov.pl
fot. Paweł Wójcik/POT